Single I Guy Verlinde – Me & My Blues
Een knaller van een blues single, die recht naar de keel grijpt!
Tweevoudig Belgian Blues Award winnaar Guy Verlinde (BE) is terug met een knaller van een blues single “Me & My Blues”, die recht naar de keel grijpt!
Dit is een nieuwe opname van één van zijn meest persoonlijke songs, over veerkracht en wederopstanding. Dit is “blues done right”, gebracht door de top van de Belgische bluesscene: Stef Paglia, Steven Troch, Tom Eylenbosch, René Stock & Frederik Van den Berghe.
De single vormt de aftrap van een feestelijk jubileumjaar. Op 22 maart viert Guy Verlinde zijn 50ste verjaardag, die hij markeert met een Anniversary Tour, een luxueuze Best Of 4CD-box en een Best of Blues LP. Na zeventien albums en meer dan duizend concerten bevestigt hij met deze release opnieuw zijn status als vaste waarde binnen de Belgische bluesscene.
Guy Verlinde is al jaren een graag geziene gast op de Nederlandse bluespodia en festivals, waar hij een trouw publiek heeft opgebouwd. In het kader van zijn Anniversary Tour speelt hij de komende periode ook verschillende shows in Nederland.
“Me & My Blues” is een trage, doorleefde 12-bar Chicago blues, geschreven tijdens een donkere periode waarin Guy verwikkeld was in een uitputtende juridische strijd die vier jaar duurde. De song is geen klaagzang, maar een krachtig en onverzettelijk antwoord op tegenslag. Veel bluesfans herkennen zich in dit verhaal, en live groeit het nummer steevast uit tot een hoogtepunt.
Website: https://guyverlinde.com/

